Just wanted to say Hello!

Tutaj umieszczamy ogłoszenia o chęci sprzedania/kupienia/oddania rzeczy związanej z informatyką.
Regulamin działu
CHCESZ SPRZEDAĆ TOWAR? - W NAZWIE POSTU NAPISZ [SPRZEDAM] ......... (TUTAJ CO CHCESZ SPRZEDAĆ).
CHCESZ KUPIĆ TOWAR? - W NAZWIE POSTU NAPISZ [KUPIĘ] ......... (TUTAJ CO CHCESZ KUPIĆ).
CHCESZ ODDAĆ / WYMIENIĆ TOWAR? - W NAZWIE POSTU NAPISZ [ODDAM/ WYMIENIĘ] ......... (TUTAJ CO CHCESZ ODDAĆ/ WYMIENIĆ).

OBOWIĄZUJE RÓWNIEŻ REGULAMIN FORUM !!!

Just wanted to say Hello!

Postprzez Gość » Cz maja 07, 2026 10:10

Я ценю просматриваю ваш сайт. Большое спасибо! Посетите также мою страничку Виртуальные карты для онлайн-платежей
Gość
 

Postprzez » Cz maja 07, 2026 10:10

 

Powrót do Bazar/targowisko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości