2026??? ???????

Tutaj umieszczamy ogłoszenia o chęci sprzedania/kupienia/oddania rzeczy związanej z informatyką.
Regulamin działu
CHCESZ SPRZEDAĆ TOWAR? - W NAZWIE POSTU NAPISZ [SPRZEDAM] ......... (TUTAJ CO CHCESZ SPRZEDAĆ).
CHCESZ KUPIĆ TOWAR? - W NAZWIE POSTU NAPISZ [KUPIĘ] ......... (TUTAJ CO CHCESZ KUPIĆ).
CHCESZ ODDAĆ / WYMIENIĆ TOWAR? - W NAZWIE POSTU NAPISZ [ODDAM/ WYMIENIĘ] ......... (TUTAJ CO CHCESZ ODDAĆ/ WYMIENIĆ).

OBOWIĄZUJE RÓWNIEŻ REGULAMIN FORUM !!!

2026??? ???????

Postprzez 2026___ldsa » Wt maja 12, 2026 01:59

Пока смотрел хайлайты НБА решил немного почитать про рынок НБА и открыл обсуждение платежной ведомости клубов NBA http://www.senao.org/skolko-zarabatyiva ... y-interes/. После этого иначе смотришь на обмены и продления контрактов.
2026___ldsa
 

Postprzez » Wt maja 12, 2026 01:59

 

Powrót do Bazar/targowisko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron